KULLANIM KOŞULLARI SÖZLEŞMESİ

BU İNTERNET SİTESİNİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN AŞAĞIDAKİ KULLANIM KOŞULLARI SÖZLEŞMESİNİ DİKKATLE OKUYUP İNCELEYİNİZ.


Bu İnternet Sitesini kullanmakla aşağıda yer alan Kullanım Koşulları Sözleşmesini kabul etmektesiniz.


“www.hayvansagligi.bayer.com.tr” İnternet Sitesine hoş geldiniz. Bu İnternet sitesi Bayer Türk Kimya Sanayii Limited Şirketi’ne (“Bayer”) aittir. İnternet sitesinin içeriği Bayer tarafından sağlanmakla birlikte tüm teknik hususlar Bayer’e hizmet sağlayan PortalGrup İnternet Hiz. ve Yazılım Geliştirme San.Tic.Ltd.Şti. (“Ajans”) tarafından yerine getirilmektedir. Bu sitede yer alan içerik, sadece eğitici nitelikli genel bir bilgi sunulması amacıyla hazırlanmıştır. Bu sebeple bu içerik, ürünlerimizle, tıpla, sağlıkla, hastalıklarla ilgili tavsiye amacını taşımamaktadır. Ayrıca burada yer alan bilgiler tıbbi tanı veya tedaviye ilişkin tavsiye niteliği taşımadığı gibi hekimin tavsiyesinin yerine geçme amacı da taşımamaktadır. Herhangi bir ürün konusunda veya hastalık, sağlık durumunuz gibi konularda ve herhangi bir yeni tedaviye başlamadan önce mutlaka bir hekime başvurunuz. Bu internet sitesi ve içeriği Türkiye Cumhuriyeti’nde yürürlükte bulunan mevzuata uygun olarak tasarlanmıştır. İnternet sitesinin interaktif bilgi paylaşımı sağlayan soru ve yorum kısımları; muhtemel bir yan etki bildirimi ve internet sitesi sahibi olarak mevzuattan kaynaklanan yükümlülüklerin yerine getirilmesi amacı ile Bayer’in bu hususta görevlendirdiği Ajans tarafından periyodik olarak gözden geçirilerek değerlendirilecek ve ilgili mevzuat ve Bayer prosedürleri uyarınca bildirimler yapılacaktır. Ziyaretçi/kullanıcılar ilgili yazışmaların ve bilgi paylaşımlarının tümünün Ajans tarafından gözden geçirilip takip edildiğini bilmekte olup, bu hususu kabul etmektedir.


1.Kabul


Bu İnternet sitesini ziyaret etmekle, işbu Kullanım Koşulları Sözleşmesinde ("Sözleşme") açıklanan şartlar kapsamında hareket etmeyi ve bu koşullara uymayı kabul etmektesiniz. Bayer bu koşulları ve ayrıca yine işbu internet sitesinde yer alan Gizlilik Politikası ve/veya Yasal Uyarı’da yer alan diğer her türlü bilgiyi zaman zaman ve gerekli gördüğü takdirde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Bu Sözleşmenin güncel haline her zaman internet sitemizde yer alan link aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İşbu internet sitesine giriş yapmanız, işbu Sözleşme’yi ve herhangi bir zamanda Sözleşme’de meydana gelebilecek olan değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.


2.Kapsam


Bu İnternet sitesinde yer alan her türlü bilgi, belge, malzeme ve sair içerik Bayer’e aittir. Bunlar sadece Türkiye'de yerleşik ziyaretçi/kullanıcılara yöneliktir. Bu internet sitesi münhasıran Türkiye sınırları içerisinde kullanılacağı tasarlanarak Bayer tarafından Türkiye’de kontrol edilmekte, işletilmekte ve güncellenmektedir. Türkiye dışında herhangi bir yer bakımından bu sitede bulunan bilgilerin doğruluğu Bayer tarafından hiçbir şekilde garanti edilmemektedir. Bu internet sitesine Türkiye Cumhuriyeti sınırları haricinde herhangi bir yerden erişimin sağlanması veya böyle bir yerden içeriğin yüklenmesi durumunda uygulanacak kanunlara uygunluk ziyaretçi/kullanıcılar tarafından teyit edilmelidir. Bu şekilde kullanımın ziyaretçi/kullanıcıların kendi inisiyatifleri çerçevesinde gerçekleştirmekte olduğu ve uygulanacak ulusal kanunlar neticesinde meydana gelebilecek sorumluluktan tamamıyla ziyaretçi/kullanıcıların kendilerinin sorumlu olduğu ziyaretçi/kullanıcılar tarafından kabul edilmektedir.